tektim
Hizmet ve Çözümlerimiz
IT proje danışmanlığı ve yönetimi

IT proje danışmanlığı ve yönetimi

Gelişen dünya, yeni yapılar, iletişimin ve bilişimin öneminin artması beraberinde yeni sistemler, markalar ve ihtiyaçları beraberinde getirdi. Bir iş yeri kurarken IT sistemi artık olmazsa olmazlardan birisi oldu. Fakat işyerinize IT yatırımı yaparken yanlış yaptığınızın, fazladan bütçe harcadığınızın ve bir süre sona elektronik çöplüğe sahip olabileceğinizi biliyor musunuz?

Evet. Bu konuda biz sizlere destek olabiliyoruz. Gerekirse inşaat aşamasında projenizde birlikte çalışıyoruz. İhtiyaçlarınızı belirleyip sizler adına araştırma yapıyoruz. Bu araştırma sonucunda sunmuş olduğumuz raporla aslında “ tam olarak hangi ürünleri” almanız gerektiğine karar veriyoruz. Sizin istediğiniz ve bizim onay verdiğimiz yerlerden, bizim teklifimizi de dahil ederek en doğru kararı vermenize yardımcı oluyoruz.

Bizden aldınız veya almadınız önemli değil. Satın almış olduğunuz ürünler doğru konumlandırıldımı, doğru kuruldumu ve istenilen kapasitede çalışıyormu takibini yapıp sizlere raporluyoruz.

Sonuç olarak sizlere para ve zaman kazandırıyoruz. İhtiyaçlarınıza cevap verebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Adres : Selahattin Pınar Cad. Yaşarbey Sk. No:5/B Mecidiyeköy / Şişli      Telefon : +90 212 213 67 11     Fax : +90 212 213 67 14     E - Posta : info@tektim.com